Paslaugos

Įmonė jau 20 metų sėkmingai dirba specialiųjų statybos darbų srityje.
index-ico

Elektra

Atliekame pastatų vidaus ir išorės elektros tinklų t. y. apšvietimo, jėgainių elektros tinklų, žaibosaugos ir įrenginių įžeminimo montavimo darbus.

Sumontuojame elektros įrenginius ir prietaisus, atliekame jiems reikalingus matavimo darbus. Įrengiame ir priduodame tiekėjams įvadinius apskaitos prietaisus. Sutvarkome techninę dokumentaciją. Atliekame sistemų derinimą ir priduodame kontroliuojančioms organizacijoms organizacijoms ir įstaigoms.

index-ico

Šildymas

Atliekame pastatų vidaus šildymo sistemų montavimo ir šilumos punktų įrengimo darbus.

Įrengiame ir priduodame tiekėjams įvadinius apskaitos prietaisus. Sutvarkome techninę dokumentaciją. Atliekame sistemų derinimą ir priduodame kontroliuojančioms organizacijoms ir įstaigoms.

index-ico

Vėdinimas

Atliekame pastatų vėdinimo ir rekuperacinių bei kondicionavimo sistemų montavimo darbus.

Sutvarkome techninę dokumentaciją. Atliekame sistemų derinimą ir priduodame kontroliuojančioms organizacijoms ir įstaigoms.

index-ico

Vanduo

Atliekame pastatų vidaus vandentiekio, vidaus priešgaisrinio vandentiekio ir buitinių bei lietaus nuotėkų vamzdynų (kanalizacijos) montavimo darbus.

Sumontuojame santechninius prietaisus. Įrengiame ir priduodame tiekėjams įvadinius apskaitos prietaisus. Sutvarkome techninę dokumentaciją. Atliekame sistemų derinimą ir priduodame kontroliuojančioms organizacijoms ir įstaigoms.